Vzorník pro ostřílené Pikiťáky

1. 6. 2021 - Pikitia

Rádi děláme našim Pikiťákům radost. Proto každý, kdo u nás pravidelně tiskne, může dostat vzorník materiálů, se kterými pracujeme.

V klidu a pohodlí domova tak můžete vymýšlet, jaký papír či plátno použít pro tisk obrazů nebo fotografií. Možnost si na materiál sáhnout a vidět, jak na něm fotografie působí je podle našeho názoru skvělá.

Ze zkušeností také víme, že je to i báječná pomůcka u klienta, který si může udělat lepší představu, jak bude výsledná fotografie vypadat.

Pikiťácký vzorník má formát A5 a je ve slušivých bílých deskách.

Každý materiál má jeden list a je na něm jak jeho název, tak základní vlastnosti. Vše je v praktické kroužkové vazbě, takže je možné list vyjmout a pořádně si jej osahat a prohlédnout.

Díky vám zkoušíme často i nové papíry či plátna. Pokud se nám osvědčí a zařadíme je do standardní nabídky, připravíme automaticky i vzorek, který si doplníte do svých vzorníků. Ten, kdo u nás tiskne pravidelně, to má od nás jako dárek zdarma.

V případě, že nějaký materiál v čase vyřadíme, dáme vám o tom vědět a stačí si list jednoduše vyndat.

No a pro nejzdatnější Pikiťáky máme ještě jeden dárek - vlastní individuální vzorník.

Standardně jsme na každý materiál vybrali motiv z Petrova archivu. Ale pro váš individuální vzorník si připravíte fotografie, které chcete vy a my je na naše materiály vytiskneme třeba i s vaším logem. U klientů tak můžete prezentovat vzorník papírů a plátem se svými fotografiemi. To je super, ne?

Podívejte se, jak třeba vypadá vzorník našeho Pikiťáka Pavla Gabzdyla. Pavel si vybral jednu fotografii a tu má na všech materiálech ve vzorníku. 

Co na to říkáte? Líbí se vám náš vzorník?

Zaregistrujte se a začněte u nás tisknout a brzy bude jeden váš.