Představujeme plátno Hahnemühle Art Canvas Smooth

5. 3. 2021 - Pikitia

Tak tohle plátno je prostě pecka! Lehce krémově bílé matné Hahnemühle Art Canvas Smooth s jemnou strukturou patří u našich Pikiťáků k nejoblíbenějším. Nestrhává pozornost od motivu, ale naopak ho svou jemností a perfektní reprodukcí barev podpoří.

Ukázka plátna Hahnemühle Art Canvas Smooth ze vzorníku, který obdrží každý aktivní Pikiťák

Hahnemühle Art Canvas Smooth je matné plátno vyrobené ze směsi polyester-bavlněné tkaniny. Má lehce krémově bílou barvu, neobsahuje žádné optické zjasňovače, kyseliny ani lignin. Díky tomu splňuje i ty nejnáročnější požadavky na stálost barev.

Plátno má gramáž 370 g / m2 a sílu 0,45 mm.

Jeho velkou výhodou je jemná, hladká a jednotná textura, která na sebe nestrhává zbytečnou pozornost a naopak umí přenést velké množství detailů a podpořit každý motiv fotografie.

Ukázka detailů na plátně Hahnemühle Art Canvas Smooth

Je to vidět třeba na fotografii veverky od Ondřeje Prosického, jehož fotografie zvířat a přírody patří mezi to nejlepší, co je možné u nás vidět. Veverka se tiskla pro fotoobraz 40 x 60 cm se zrcadleným okrajem, aby obraz působil přirozeně z každé strany.

Ukázka obrazu 60 x 90 cm na plátně Hahnemühle Art Canvas Smooth

Na toto plátno je radost tisknout i velké scenérie. Jako třeba tuto bouřku nad Brnem od místního fotografa Pavla Gabzdyla.

Ukázka obrazu 90 x 135 cm na plátně Hahnemühle Art Canvas Smooth

Hamerský potok na Šumavě od Petra Pazoura prověří plátno Hahnemühle Art Canvas Smooth po všech stránkách. Tento motiv vyžaduje perfektní reprodukci detailů i jemných barevných odstínů na hladině. I s tím si toto plátno v kombinaci s naší špičkovou tiskárnou Epson SureColor SC-P9500 poradí.

A který motiv na něm vyzkoušíte Vy?

Podívejte se na naší nabídku tisku fotografií a fotoobrazů a otestujte naší tiskárnu i plátno Hahnemühle Art Canvas Smooth.